THE FISH WIVES CLUB Sauvignon Blanc, 0,75l

Pripravte sa na nehanebné lichôtky svojich zmyslov.

Skladom (>6 ks)
Kód: 880312
Značka: FISH WIVES CLUB
€8,40
Kategória: Biele vína
Vhodná príležitosť: večierok, banket, párty, večer pri krbe, svadba, letné víno
Odroda hrozna: Sauvignon Blanc
Krajina pôvodu: Južná Afrika
Oblasť: Western Cape
Zvyškový cukor: suché
Alkohol: 12,50%
Objem: 0,75l
Uzáver: šróbovací uzáver
Bio: nie
Vegan: nie

S ovocnou vôňou a jemným, pretrvávajúcim záverom, vďaka ktorému by menšie vína boli zatknuté za flákanie. Spôsobuje rozprávkové nepokoje medzi dámami, ktoré obedujú, je vytvorený pre ľahké pitie.

Jemný sauvignon plný zrelého ovocia so sviežim záverom s tropickým čajom.

Úžasné s morskými plodmi.

5
4x
4
10x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
4
S Avatar autora | 12.04.2023
Jeden z lepších sauvignonov
5
J Avatar autora | 26.03.2023
Namakany sauvignon!

Fish Wives Club je vinárstvo nachádzajúce sa v regióne Marlborough na Južnom ostrove Nového Zélandu. Názov Fish Wives Club v preklade znamená "klub rybárskych žien" a jeho pôvod sa viaže k histórii regiónu, kde sa pred mnohými rokmi ženy starali o spracovanie rýb, kým ich muži boli na rybolove. Dnes je to však moderné a inovatívne vinárstvo s dynamickým tímom a odvážnou víziou.

Fish Wives Club je známe svojimi výbornými Sauvignon Blanc vínam, ktoré patria k najlepším na Novom Zélande. Používajú výhradne hrozno z vlastných vinohradov a svoje vína pestujú a vyrábajú s veľkým dôrazom na kvalitu a udržateľnosť.

Okrem toho, Fish Wives Club sa zaoberá aj výrobou iných druhov vína, vrátane Chardonnay, Pinot Noir a Riesling. Vinárstvo je známe svojím inovatívnym prístupom k vinárstvu a ich vína sú výrazné a charakteristické.

Fish Wives Club získalo mnoho ocenení a uznania v rámci vinárskeho priemyslu a jeho produkty sú distribuované do mnohých krajín po celom svete.