O doprave k Vám

Ako sa k Vám Vaše víno dostane?

Sú dve možnosti.

Prvá je osobné vyzdvihnutie objednávky v našej kamennej predajni. Je ňou vinotéka TRIVINO v Rusovciach v Bratislave.

Vinotéka Trivino - Starorímska 20, 851 10 Bratislava

Otváracie hodiny:
Utorok až piatok      : 15:00 - 19:00
Víkend a sviatok     :  Zatvorené

 

Objednávka si po potvrdení vybavenia môžete vyzdvihnúť v rámci otváracích hodín. Počas pracovných dní je zvyčajná doba vybavenia dve hodiny. Každopádne vždy počkajte na potvrdenie vybavenia. 

 

Druhá je kuriér DPD, doručujeme na celé Slovensko, dokonca aj do celej EU.

 

 

DPD Wine Logistics

Pre čo najjednoduchšiu a najbezpečnejšiu prepravu vín k Vám sme ako prepravcu zvolili spoločnosť DPD, ktorá poskytuje špecializovanú službu DPD Wine Logistics. Pri doručení Vašej objednávky je možnosť zaplatiť v hotovosti, alebo pohodlne platobnou kartou.

 

 

Balenie

Pri preprave DPD Wine Logistics používa špeciálne kartónové obaly navrhnuté pre prevoz vína. Sú pevnejšie a odolnejšie proti nárazom. Fľaše sú zabalené tak, aby bez najmenšieho poškodenia dorazili až k adresátovi.

                     

 

Prevoz

Všetky zásielky sú sledované. Po úspešnom odovzdaní balíka kuriérovi dostanete sledovacie číslo, kde si môžete preveriť, v ktorej fáze doručovania sa Váš balík nachádza. Dokonca Vám DPD zašle aj notifikáciu o približnom čase doručenia. A potom sa už len ostáva tešiť na Vaše obľúbené víno.

 

Dodacia lehota

Tovar, ktorý je na e-shope skladom sa spravidla expeduje na druhý pracovný deň po obdržaní objednávky. Náš prepravca deklaruje dodaciu dobu 1 pracovný deň. V prípade spôsobu platby dobierkou, online platbou plynie dodacia lehota dňom obdržania objednávky. V prípade spôsobu platby prevodom z účtu plynie dodacia lehota dňom pripísania plnej sumy na účet predávajúceho. Maximálna doba expedície tovaru je 10 pracovných dní. V prípade nepredvídaných komplikácií (napr. objednané víno je dopredané aj u výrobcu alebo sa predpokladá dlhšia čakacia doba na nafľaškovanie) Vás budeme kontaktovať za účelom zmeny alebo storna objednávky.