FISH WIVES CLUB

Fish Wives Club je vinárstvo nachádzajúce sa v regióne Marlborough na Južnom ostrove Nového Zélandu. Názov Fish Wives Club v preklade znamená "klub rybárskych žien" a jeho pôvod sa viaže k histórii regiónu, kde sa pred mnohými rokmi ženy starali o spracovanie rýb, kým ich muži boli na rybolove. Dnes je to však moderné a inovatívne vinárstvo s dynamickým tímom a odvážnou víziou.

Fish Wives Club je známe svojimi výbornými Sauvignon Blanc vínam, ktoré patria k najlepším na Novom Zélande. Používajú výhradne hrozno z vlastných vinohradov a svoje vína pestujú a vyrábajú s veľkým dôrazom na kvalitu a udržateľnosť.

Okrem toho, Fish Wives Club sa zaoberá aj výrobou iných druhov vína, vrátane Chardonnay, Pinot Noir a Riesling. Vinárstvo je známe svojím inovatívnym prístupom k vinárstvu a ich vína sú výrazné a charakteristické.

Fish Wives Club získalo mnoho ocenení a uznania v rámci vinárskeho priemyslu a jeho produkty sú distribuované do mnohých krajín po celom svete. 

FISH WIVES CLUB Chardonnay, 0,75l TRIVINO
Novinka Tip
€8,40

Očarujte svoje zmysly sviežim a revitalizujúcim dojmom, podčiarknutým dokonale vyváženou kyselinkou a elegantným maslovým záverom.

Kód: 880979
FISH WIVES CLUB Cabernet Sauvignon, 0,75l TRIVINO
Tip
€8,40

Táto fľaša nádhery je vyrobená na objednávku. Výlučne pre Vás:-)

Kód: 880681
FISH WIVES CLUB Merlot, 0,75l TRIVINO
Novinka Tip
€8,40

Toto mystické víno vyžaduje sviečky a oheň:-)

Kód: 880682
THE FISH WIVES CLUB Sauvignon Blanc, 12,50%, 0,75l TRIVNO
Novinka Tip
€8,40

Pripravte sa na nehanebné lichôtky svojich zmyslov.

Kód: 880312
4 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom