9 hodnotení

CAFFE ROEN Bendinelli 100% Arabica Gourmet 250g

Kávový víťaz Superior Taste: 100% Arabica Gourmet

Na sklade (>6 ks)
Kód: 880882
Značka: CAFFE ROEN
€8,90 €7,42 bez DPH
Kategória: KÁVA
Krajina pôvodu: Taliansko
Vegan: nie
Bio / Organické: nie
Hmotnosť: 250g
Mix: 100% arabica
CAFFE ROEN Bendinelli 100% Arabica Gourmet 250g TRIVINO
Tip Pre znalca

Talianska káva 100% Arabica Gourmet je od roku 2013 nepretržite oceňovaná tromi hviezdičkami Superior Taste Award, prestížnej súťaže, ktorá od roku 2005 odmeňuje potraviny a nápoje z celého sveta, s prísnou metodikou hodnotenia zameranou na zmyslový pôžitok. V roku 2022 opäť potvrdila svoju výnimočnosť tým, že opäť získala trojhviezdičkové ocenenie Superior Taste Award.

Pre túto zmes boli vybrané najlepšie stredoamerické a juhoamerické arabiky, aby sa využili ich najlepšie vlastnosti. Zrná sa zručne premiešali a jemne opražili, aby sa zachovali ich jemné arómy. Výsledkom je zmes 100% arabiky, klasická, ale mimoriadne jemná, s miernou, ale vyváženou kyselinkou a komplexným aromatickým buketom, v ktorom vynikajú kvety, čerstvé ovocie a med. 

Pre tieto vlastnosti je 100% Arabica Gourmet oceňovaná najmä ako čisté veľmi jemné espresso.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Caffe Roen je výrobca kávy, ktorý sídli v talianskom meste Rovereto v provincii Trentino v severnej časti Talianska. Caffe Roen sa zaoberá výrobou kvalitnej kávy od roku 1962 a je jedným z najväčších výrobcov kávy v oblasti Trentino.

Caffe Roen používa najkvalitnejšie suroviny pri výrobe svojich káv, ako sú Arabica a Robusta z Brazílie, Kolumbie, Indonézie a ďalších krajín. Výber tých najlepších surovín spolu s technologickými inováciami umožňuje Caffe Roen produkovať kávu s vynikajúcou chuťou a vôňou.

Výrobca ponúka širokú škálu kávových zmesí, od jemných a sladkých po robustné a plné, ktoré uspokoja chuťové preferencie každého zákazníka. Výrobca kávy sa tiež zameriava na výrobu certifikovaných organických a Fairtrade káv, ktoré sú vyrobené z hrozna, ktoré bolo pestované bez použitia chemikálií a bolo spravodlivo zakúpené od miestnych pestovateľov.

Caffe Roen sa snaží byť udržateľným výrobcom a používa moderné technológie na minimalizovanie svojho environmentálneho vplyvu. Výrobca kávy sa zaoberá aj vzdelávaním svojich zákazníkov o procese výroby kávy a poskytuje rady na správne používanie a servis kávových strojov.

Celkovo, Caffe Roen je výrobca kávy, ktorý sa zameriava na kvalitu, autenticitu a udržateľnosť. Jeho kávové zmesi sú známe pre svoje autentické a plné chuťové tóny a vysokú kvalitu. Výrobca kávy sa zameriava na používanie najlepších surovín a moderných technológií, aby dosiahol maximálnu kvalitu a autenticitu svojich produktov.