8 hodnotení

CAFFE ROEN India 100% Arabica Malabar Monsoon 1000g

Espresso s dotykom indických monzúnov

 
Na sklade (>6 ks)
Kód: 880879
Značka: CAFFE ROEN
€29,90 €24,92 bez DPH
Kategória: KÁVA
Krajina pôvodu: Taliansko
Vegan: nie
Bio / Organické: nie
Hmotnosť: 1000g
Mix: 100% arabica
CAFFE ROEN India 100% Arabica Malabar Monsoon 1000g TRIVINO
Tip Pre znalca

Nádherné talianske espresso špeciálneho druhu. Čistá arabica (jdnodruhová) z Indie. V porovnaní s inými zrnkami Arabica sa zrnká Malabar Monsoon vyznačujú jemnou chuťou, hustou lieskovo-hnedou crémou a veľmi jemnou kyslosťou. Ideálne na espresso a cappuccino.

India Arabica Malabar Monsoon je najznámejšia indická kávová špecialita na svete. Je vyrobená z prírodnej arabiky, spracovanej v indickej pobrežnej oblasti Malabar, juhozápadne v krajine.

Práve tie najlepšie kávové zrná tu prechádzajú takzvaným monzúnovým procesom, pri ktorom sa skladujú v špeciálnych kaviarňach, ktoré sú chránené pred dažďom, ale sú vystavené teplým a vlhkým monzúnovým vetrom, ktoré spôsobujú, že kávové zrná napučiavajú a tým úplne menia ich chuť.

Konečným výsledkom je intenzívny a jednoznačný jednotný pôvod, silný a trvácny, s typickými korenistými, sladovými a orieškovými tónmi, pripravený ako Espresso vytvára kyprú crému a sirupové telo, ako aj nízku kyslosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Caffe Roen je výrobca kávy, ktorý sídli v talianskom meste Rovereto v provincii Trentino v severnej časti Talianska. Caffe Roen sa zaoberá výrobou kvalitnej kávy od roku 1962 a je jedným z najväčších výrobcov kávy v oblasti Trentino.

Caffe Roen používa najkvalitnejšie suroviny pri výrobe svojich káv, ako sú Arabica a Robusta z Brazílie, Kolumbie, Indonézie a ďalších krajín. Výber tých najlepších surovín spolu s technologickými inováciami umožňuje Caffe Roen produkovať kávu s vynikajúcou chuťou a vôňou.

Výrobca ponúka širokú škálu kávových zmesí, od jemných a sladkých po robustné a plné, ktoré uspokoja chuťové preferencie každého zákazníka. Výrobca kávy sa tiež zameriava na výrobu certifikovaných organických a Fairtrade káv, ktoré sú vyrobené z hrozna, ktoré bolo pestované bez použitia chemikálií a bolo spravodlivo zakúpené od miestnych pestovateľov.

Caffe Roen sa snaží byť udržateľným výrobcom a používa moderné technológie na minimalizovanie svojho environmentálneho vplyvu. Výrobca kávy sa zaoberá aj vzdelávaním svojich zákazníkov o procese výroby kávy a poskytuje rady na správne používanie a servis kávových strojov.

Celkovo, Caffe Roen je výrobca kávy, ktorý sa zameriava na kvalitu, autenticitu a udržateľnosť. Jeho kávové zmesi sú známe pre svoje autentické a plné chuťové tóny a vysokú kvalitu. Výrobca kávy sa zameriava na používanie najlepších surovín a moderných technológií, aby dosiahol maximálnu kvalitu a autenticitu svojich produktov.