6 hodnotení

CAFFE ROEN Bendinelli Armonioso 90/10 250g

Vášeň pre chuť: Arabica & Robusta v perfektnej rovnováhe

Na sklade (>6 ks)
Kód: 880880
Značka: CAFFE ROEN
€8,40 €7 bez DPH
Kategória: KÁVA
Krajina pôvodu: Taliansko
Vegan: nie
Bio / Organické: nie
Hmotnosť: 250g
Mix: 90% arabica / 10% robusta
CAFFE ROEN Bendinelli Armonioso 90 10 250g TRIVINO
Tip Pre znalca

Talianska káva, ktorá vám prináša bohatú a plnú chuťovú paletu s jemnými tónmi ovocia a čokolády, ktoré vám dodajú pocit harmónie a vyváženosti. 

Caffe Roen Bendinelli Armonioso je káva, ktorá patrí medzi kvalitné a plné kávové zmesi. Táto káva je vyrobená z najlepších surovín, ako sú Arabica a Robusta z Brazílie, Kolumbie, Indonézie a ďalších krajín.

Káva má bohatú a plnú chuť s tónmi čokolády a ovocia, ktoré sa dobre dopĺňajú a tvoria unikátnu chuťovú kombináciu. Táto káva má tiež príjemnú arómu, ktorá sa vám dostane až do nosa a bude vás sprevádzať počas celej degustácie. Káva má jemný a krémový povrch, ktorý je charakteristický pre talianske kávy.

Caffe Roen Bendinelli Armonioso je vhodná pre prípravu rôznych kávových nápojov, ako sú espressá, cappuccina a latte. Táto káva je balená do špeciálnych obalov, ktoré ju chránia pred svetlom a vzduchom a zachovávajú jej čerstvosť a chuť.

Táto káva vám poskytuje skvelý kávový zážitok a energiu do celého dňa.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Caffe Roen je výrobca kávy, ktorý sídli v talianskom meste Rovereto v provincii Trentino v severnej časti Talianska. Caffe Roen sa zaoberá výrobou kvalitnej kávy od roku 1962 a je jedným z najväčších výrobcov kávy v oblasti Trentino.

Caffe Roen používa najkvalitnejšie suroviny pri výrobe svojich káv, ako sú Arabica a Robusta z Brazílie, Kolumbie, Indonézie a ďalších krajín. Výber tých najlepších surovín spolu s technologickými inováciami umožňuje Caffe Roen produkovať kávu s vynikajúcou chuťou a vôňou.

Výrobca ponúka širokú škálu kávových zmesí, od jemných a sladkých po robustné a plné, ktoré uspokoja chuťové preferencie každého zákazníka. Výrobca kávy sa tiež zameriava na výrobu certifikovaných organických a Fairtrade káv, ktoré sú vyrobené z hrozna, ktoré bolo pestované bez použitia chemikálií a bolo spravodlivo zakúpené od miestnych pestovateľov.

Caffe Roen sa snaží byť udržateľným výrobcom a používa moderné technológie na minimalizovanie svojho environmentálneho vplyvu. Výrobca kávy sa zaoberá aj vzdelávaním svojich zákazníkov o procese výroby kávy a poskytuje rady na správne používanie a servis kávových strojov.

Celkovo, Caffe Roen je výrobca kávy, ktorý sa zameriava na kvalitu, autenticitu a udržateľnosť. Jeho kávové zmesi sú známe pre svoje autentické a plné chuťové tóny a vysokú kvalitu. Výrobca kávy sa zameriava na používanie najlepších surovín a moderných technológií, aby dosiahol maximálnu kvalitu a autenticitu svojich produktov.