ZABU

Áno, Vigneti Zabu je rodinné vinárstvo, ktoré sa nachádza v oblasti Menfi na západnej časti ostrova Sicília v Taliansku. Vigneti Zabu bolo založené v roku 2005 a odvtedy sa zameriava na výrobu kvalitných organických vín z hrozna pestovaného na ich vlastných vinohradoch.

Vinárstvo Vigneti Zabu vlastní a prevádzkuje rodina Alagna, ktorá má dlhú históriu v pestovaní hrozna na Sicílii. Ich vinohrady sa rozprestierajú na ploche približne 100 hektárov, kde pestujú druhy ako Nero d'Avola, Grillo, Catarratto a Inzolia.

Vigneti Zabu sa zaviazalo k udržateľnému vinohradníctvu a používa iba organické hnojivá. Ich vína sú vyrobené z ručne zberaného hrozna a používajú sa tradičné talianske techniky výroby. Ich vína sú medzinárodne uznávané a získali množstvo ocenení a vyznamenaní.

Okrem toho, Vigneti Zabu má aj program návštev a ochutnávok, ktorý umožňuje návštevníkom vidieť ich vinice a vinárstvo a ochutnať ich vína. Je to skvelá príležitosť pre milovníkov vína, ktorí chcú spoznať viac o sicílskej vinárskej tradícii a ochutnať autentické talianske vína.

FANTINI Vigneti Zabu Nero d'Avola, 0,75l
Tip
ZABU Nero d'Avola, 0,75l
Na sklade (>6 ks)
€5,75

Cenovo dostupné víno, ponúkajúce vysokú kvalitu a autentický taliansky zážitok

Kód: 880586
1 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom