ZENATO

Vinárstvo Zenato sa nachádza v oblasti Valpolicella v provincii Verona v severnej časti Talianska. Vinárstvo bolo založené v roku 1960 Sergio Zenatom, ktorý sa zameriaval na pestovanie a výrobu vína v oblasti Verona, ktorá je známa pre svoje prestížne a kvalitné vína.

Zenato sa zaoberá výrobou červeného, bieleho a ružového vína a používa hlavne tradičné talianske odrody hrozna, ako sú Corvina, Rondinella, Molinara, Garganega a Trebbiano. Vinárstvo sa tiež zameriava na výrobu vína Amarone, ktoré je známe svojou kvalitou a chuťou.

Vinárstvo Zenato sa zameriava na výrobu kvalitného vína a používa moderné technológie, aby dosiahlo maximálnu kvalitu a autenticitu svojich produktov. Vinárstvo sa zameriava na udržanie tradícií a autenticity pri výrobe svojich vín, pričom sa však snaží prispôsobiť sa moderným trendom a požiadavkám zákazníkov.

Vinárstvo získalo mnoho ocenení a uznaní po celom svete, čo potvrdzuje vysokú kvalitu a autenticitu jeho vín. Vinárstvo sa zameriava na udržateľnú výrobu a používa ekologické metódy pri pestovaní hrozna.

Celkovo, vinárstvo Zenato je známe pre svoje vynikajúce vína, ktoré majú autentické a plné chuťové tóny a vysokú kvalitu. Vinárstvo sa zameriava na udržanie tradícií a autenticity pri výrobe svojich vín, pričom sa snaží prispôsobiť sa moderným trendom a požiadavkám zákazníkov.

ZENATO Ripassa della Valpolicella, 14,00%, 0,75l TRIVINO
Pre znalca
€16,75

Víno, ktoré vás vtiahne do svojho sveta charakteristickými tónmi ovocia a jemnými tanínmi.

Kód: 880619
ZENATO Pinot Grigio delle Venezie, 12,50%, 0,75l TRIVINO
Tip
€7,70

Populárne a cenovo prístupné víno, ktoré obľúbené mnohými milovníkmi vína.

Kód: 880618
2 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom