VALDEMAR

Bodegas Valdemar je tradičné rodinné vinárstvo s dlhou históriou, ktoré sa nachádza v regióne Rioja Alavesa, Španielsko. Toto vinárstvo bolo založené v roku 1889 a už viac ako 130 rokov sa zaoberá výrobou kvalitných španielskych vín. Súčasným majiteľom a prevádzkovateľom vinárstva je rodina Bujanda, ktorá sa zameriava na tradičné a rodinné hodnoty v procese výroby vína.

Bodegas Valdemar má viac ako 275 hektárov viníc rozložených po celom regióne Rioja a niektorých častiach Ribera del Duero. Pestujú rôzne odrody hrozna vrátane Tempranillo, Graciano, Mazuelo, Viura, Garnacha a Malvasia.

Toto vinárstvo je známe svojím záväzkom k udržateľnosti, inováciám a ochrane životného prostredia. Bodegas Valdemar bolo jedným z prvých vinární v regióne Rioja, ktoré získalo certifikáciu ISO 14001 pre svoje environmentálne riadenie. Okrem toho sa vinárstvo zameriava na využívanie solárnej energie a vodného hospodárstva.

V portfóliu Bodegas Valdemar nájdete širokú škálu vín, vrátane mladých, zrejúcich (Crianza), rezerv (Reserva) a veľkých rezerv (Gran Reserva), ako aj rôzne jedno a viacročné vína (vín z jednej vinice, alebo z jedného ročníka). Medzi najznámejšie radenie vín patrí Conde Valdemar, Inspiración Valdemar a Fincas Valdemacuco.

Bodegas Valdemar je renomovaným výrobcom vín, ktoré získali mnoho ocenení a uznanie od medzinárodných kritikov a odborníkov na víno. Svojou kombináciou tradičných metód, inovácií a udržateľnosti si udržiavajú vysokú úroveň kvality svojich výrobkov.

VALDEMAR Fincas Valdemacuco Crianza Ribera del Duero, 0,75 TRIVINO
€14,40

Španielska chuťová odysea

Kód: 880473
1 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom