FINCA VILLACRECES

Vinárstvo Finca Villacreces sa nachádza v oblasti Ribera del Duero v severnej časti Španielska. Vinárstvo má dlhú tradíciu pestovania hrozna a výroby vína v tejto oblasti, ktorá je známa svojimi bohatými a plnými chuťami a charakteristickými tónmi.

Finca Villacreces sa zameriava na výrobu kvalitných červených vín z hrozna Tempranillo, ktoré rastie na ich vlastných viniciach. Vína sú vyrábané s cieľom zachovať prírodné charakteristiky a chutné tóny hrozna a zachovať kvalitu a autenticitu vína.

Vinárstvo sa snaží dosiahnuť najvyššiu kvalitu a udržateľnosť v každom kroku výroby vína, od pestovania hrozna až po dozrievanie a balenie. Ich vinice sú pestované s ohľadom na prírodné prostredie a s použitím najnovších technológií a metód.

Vinárstvo Finca Villacreces je známe pre svoje vynikajúce vína, ktoré majú bohaté a plné chute, charakteristické aroma a vynikajúcu kvalitu. Ich vína získali mnoho ocenení a uznaní po celom svete, čo potvrdzuje vysokú kvalitu a autenticitu ich vína.

Finca Villacreces ponúka široký výber vín pre rôzne príležitosti a vkusy. Ich vína sú ideálne pre pitie samotné alebo ako doplnok k jedlu, ako napríklad k pečenej hovädzej, k diviny alebo k zrelým syrom.

FINCA VILLACRECES Pruno, 14,00%, 0,75l TRIVINO
€14,75

Chuť tradičného španielskeho vína  

Kód: 880517
1 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom