HUGEL

Vinárstvo Famille Hugel sa nachádza v meste Riquewihr v oblasti Alsasko vo Francúzsku. Rodina Hugel sa venuje vinohradníctvu a výrobe vín už od roku 1639, takže má viac ako 370 rokov skúseností v tomto odbore.

Vinárstvo sa zameriava na pestovanie a používanie tradičných odrôd hrozna z oblasti Alsaska, ako sú Riesling, Gewürztraminer, Pinot Gris, Muscat a Sylvaner. Ich vína sú známe svojou vysokou kvalitou a výrazným charakterom, ktorý vychádza z unikátneho terroiru tejto oblasti.

Famille Hugel sa zameriava na produkciu suchých vín, ktoré vynikajú svojou čistotou a jasnosťou ovocných a kvetinových tónov. Vinárstvo používa tradičné techniky výroby a staršie ročníky ich vín sa skladujú v klenbových pivniciach, aby sa dosiahol dokonalý rozvoj chuti a vône.

Okrem toho, vinárstvo Famille Hugel sa tiež zameriava na udržateľnú výrobu a je jedným z prvých vinárstiev v oblasti, ktoré sa zaviazalo k používaniu ekologických a udržateľných techník výroby.

Výsledkom je široká ponuka kvalitných a lahodných vín, ktoré získaľi viaceré ocenenia a pozitívne recenzie. Vinárstvo Famille Hugel je jedným z najuznávanejších vinárstiev v oblasti Alsaska a jeho vína sú obľúbené po celom svete.

 
FAMILLE HUGEL Gentil, 13,50%, 0,75l TRIVINO
€12,35

Dobre vyvážené víno s tónmi citrusov, mučenky, ruží a dotykom bylín a vanilky

Kód: 880267
1 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom