CONDADO DE HAZA

Vinárstvo Condado de Haza patrí medzi najuznávanejšie vinárstva v oblasti Ribera del Duero v severnej časti Španielska. Vinárstvo bolo založené v roku 1987 s cieľom produkovať kvalitné vína z hrozna Tempranillo, ktoré pochádza z viníc, ktoré sa nachádzajú v južnej časti oblasti Ribera del Duero.

Vinohrady sú umiestnené v nadmorskej výške medzi 700 a 800 metrov, čo poskytuje ideálne podmienky pre pestovanie kvalitného hrozna. Vinárstvo Condado de Haza používa výhradne tradičné techniky pestovania hrozna a produkcie vína, ako aj moderné technológie a zariadenia, aby zabezpečilo, že ich vína majú konzistentnú kvalitu a chuť.

Vinárstvo Condado de Haza sa špecializuje na výrobu červených vín, ktoré sú vyzreté v sudoch z amerického dubu po dobu minimálne 12 mesiacov. Ich vína sú vyrábané s cieľom zachovať prírodné charakteristiky a chutné tóny hrozna a sú známe pre svoju bohatú chuť a jemné taníny.

Okrem výroby vína, vinárstvo Condado de Haza ponúka možnosť návštevy ich vinohradov a ochutnávky ich vín. Toto miesto je ideálne pre návštevníkov, ktorí chcú ochutnať kvalitné víno a zistiť viac o pestovaní hrozna a výrobe vína v Ribera del Duero.

Vinárstvo Condado de Haza získalo mnoho ocenení a uznaní za svoje vynikajúce vína, ktoré majú bohaté a plné chute, charakteristické aroma a vynikajúcu kvalitu.

 

CONDADO DE HAZA Crianza DO Ribera del Duero, 15,00%, 0,75l TRIVINO
€17,95

Ovocná harmónia a dubová dokonalosť

Kód: 880501
1 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom