BERNARD EIFEL

Bernard Eifel je vinárstvo z oblasti Mosel v Nemecku, ktoré sa nachádza v malom meste Lieser. Vinárstvo založil Bernard Eifel v roku 2005 a jeho rodina má vinohrady v oblasti už od 17. storočia.

Vinárstvo sa zameriava na pestovanie hrozna odrôd Riesling a Pinot Noir. Vinohrady sú umiestnené na strmých svahoch rieky Mosel, ktoré poskytujú vynikajúce podmienky pre pestovanie kvalitného hrozna. Vinárstvo používa tradičné metódy pestovania, ručnú prácu a minimalizuje používanie chemických látok v procese pestovania.

Vína z vinárstva Bernard Eifel sú opísané ako čisté, svieže a minerálne, so zreteľnými tónmi citrusových plodov a ovocia a charakteristickou kyslosťou, ktorá je typická pre vína z oblasti Mosel. Vinárstvo tiež produkuje vybrané množstvo vína zo starých vinohradov, ktoré sú považované za vzácne a vysoko kvalitné.

Vinárstvo Bernard Eifel je často ocenené na medzinárodných súťažiach a jeho vína sú obľúbené medzi sommeliérmi a zberateľmi vína. Okrem produkcie vína ponúka vinárstvo aj turistické aktivity, ako sú degustácie, návštevy vinohradov a vinárstva a ubytovanie v apartmánoch priamo na mieste.

BERNARD EIFEL Trittenheimer Riesling Trocken Max, 0,75l TRIVINO
€12,05

Víno považované za jedno z najlepších vín od výrobcu Bernard Eifel.

Kód: 880695
1 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom