SUTIL

Vinárstvo Sutil bolo založené v roku 1995 a nachádza sa v regióne Maipo, ktorý je považovaný za jednu z najlepších vinohradníckych oblastí v Chile. Rodina Sutil sa zaoberá vinohradníctvom a výrobou vína už viac ako 100 rokov a má bohaté skúsenosti v pestovaní hrozna a výrobe vína.

Vinárstvo Sutil sa špecializuje na výrobu červených vína z hrozna Cabernet Sauvignon, ktoré sa pestuje na ich vinohradoch v oblasti Maipo. Ich vína sú známe pre svoju kvalitu a chuť s tónmi červeného ovocia, korenia a čokolády. Okrem toho, vinárstvo Sutil vyrába aj iné druhy červených vín, ako napríklad Carmenere, Merlot a Syrah.

Vinárstvo Sutil sa snaží byť ekologicky udržateľné a používa organické techniky pestovania hrozna. Všetky ich vinohrady sú certifikované ako ekologické a používajú sa len prirodzené hnojivá a pesticídy. Okrem toho, vinárstvo Sutil sa snaží minimalizovať svoj ekologický odtlačok a používať obnoviteľné zdroje energie.

Vinárstvo Sutil ponúka aj možnosť návštevy ich viníc a ochutnávky ich vína. Ich návštevníkov prevádzkuje profesionálny personál, ktorý im poskytne informácie o pestovaní hrozna a výrobe vína. Toto miesto je ideálne pre návštevníkov, ktorí chcú ochutnať kvalitné víno a zistiť viac o pestovaní hrozna a výrobe vína v Chile.

Vinárstvo Sutil získalo mnoho ocenení a uznaní za svoje vína, ktoré sú považované za niektoré z najlepších červených vín v Chile.

SUTIL Grand Reserve Chardonnay, 14,00%, 0,75l TRIVINO
Tip
€7,90

Kvalitné víno, ktoré odporúčame skúsiť všetkým milovníkom Chardonnay.

Kód: 880616
SUTIL Acrux Premium, 14,00%, 0,75l TRIVINO
Tip Pre znalca
€25,50

Vynikajúce víno pre milovníkov plných, hlbokých a komplexných červených vín.

Kód: 880615
VINA SUTIL Grand Reserve Carmenere, 13,50%, 0,75l TRIVINO
Tip
€8,95

Víno s dobre vyváženm charakterom, objemom a štruktúrou.  

Kód: 880226
VINA SUTIL Grand Reserve Cabernet Sauvignon, 13,50%, 0,75l TRIVINO
Tip
€8,75

Víno ponúkajce vôňu zrelého červeného ovocia s jemným dotykom orieškov a elegantnými tónmi toastu zo zrenia vo francúzskom a americkom dube.

Kód: 880227
4 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom