POGGIO VERRANO

Vinárstvo Poggio Verrano sa nachádza v regióne Maremma v južnej časti Toskánska v Taliansku. Vinohrady sú umiestnené na ploche asi 20 hektárov v krásnom prostredí s panoramatickým výhľadom na toskánske pobrežie.

Vinárstvo Poggio Verrano sa špecializuje na výrobu kvalitných červených vín z hrozna Cabernet Sauvignon a Petit Verdot, ktoré sú pestované v ideálnych podmienkach pre tieto odrody. Ich vína sú vyrobené s cieľom zachovať prírodné charakteristiky a chutné tóny hrozna.

Vína z vinárstva Poggio Verrano sú známe pre svoju kvalitu a chuť, ktoré sú výsledkom dlhých procesov fermentácie a dozrievania v sudoch z francúzskeho dubu. Vína sú plné a bohaté, s tónmi čiernej ríbezle, čokolády, korenia a duba.

Okrem výroby vína, vinárstvo Poggio Verrano tiež ponúka možnosť návštevy ich vinohradov a ochutnávky ich vín. Toto miesto je ideálne pre návštevníkov, ktorí chcú ochutnať kvalitné víno a zistiť viac o pestovaní hrozna a výrobe vína v Toskánsku.

Vinárstvo Poggio Verrano sa snaží byť ekologicky udržateľné a používa organické techniky pestovania hrozna. Taktiež používajú moderné technológie na kontrolu kvality svojich vín, aby zabezpečili konzistentnú kvalitu a chuť ich produktov.

POGGIO VERRANO 3 Toscana, 14,00%, 0,75l TRIVINO
€18,50

Výnimočné červené víno s bohatou chuťou a vôňou, ktoré si zaslúži pozornosť milovníkov kvalitných toskánskych vín.

Kód: 880601
1 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom