MABIS

Vinárstvo MABIS je rodinné vinárstvo založené v roku 2000 a nachádza sa v regióne Veneto v severovýchodnej časti Talianska, v blízkosti Verony. Vinárstvo sa nachádza v malebnej oblasti Breganza, ktorá sa vyznačuje tradičnou kultúrou vinohradníctva a vinárstva.

MABIS sa špecializuje na produkciu kvalitných vín z oblastí Veneto a Friuli, ktoré sú vyrobené z tradičných talianskych odrôd hrozna. Vinárstvo MABIS sa venuje ekologickému a udržateľnému poľnohospodárstvu a používa moderné technológie na zabezpečenie najvyššej kvality svojich vín.

Vinárstvo MABIS je známe svojou snaživosťou a neustálym hľadaním nových spôsobov, ako zlepšiť kvalitu svojich vín. Vináreň sa snaží zachovať tradíciu talianskeho vinohradníctva a vinárstva, zatiaľ čo využíva moderné technológie, aby dosiahla najlepšie výsledky.

Vína z vinárstva MABIS získali viaceré ocenenia a pozitívne hodnotenia od kritikov vína. Medzi najpopulárnejšie produkty vinárstva MABIS patrí Prosecco, Pinot Grigio, Pinot Nero, Garganega a Soave.

MABIS Ibis Pink frizzante, 10,50%, 0,75l TRIVINO
Akcia Tip
–15 %
€5

Osviežujúce letné frizzante s jemnou perlivou textúrou. 

Kód: 880705
1 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom