LATENTIA

Vinárstvo LATENTIA sa nachádza v regióne Puglia, v južnej časti Talianska. Vinárstvo sa zameriava na výrobu kvalitných a originálnych vín z autochtonných odrôd hrozna, ktoré sú typické pre tento región.

LATENTIA sa snaží zachovať a rešpektovať tradičné postupy a techniky výroby vína, avšak zároveň sa nebojí experimentovať s modernými technológiami a inováciami. Ich cieľom je vytvoriť vína, ktoré vystihujú charakter regiónu a jeho pôdy.

Vinárstvo sa zameriava na pestovanie autochtonných odrôd hrozna, ako sú Primitivo, Negroamaro a Malvasia Nera, ktoré sú typické pre región Puglia. Výber hrozna pre ich vína sa robí veľmi starostlivo, zabezpečujúc, aby bolo hrozno plne zrelé a zdravé.

Vína vinárstva LATENTIA získavajú stále viac uznania a ocenení od kritikov aj spotrebiteľov po celom svete. Ich výnimočné výrobné postupy, starostlivosť o detaily a snaha vytvárať originálne a charakteristické vína ich robia jedným z najlepších producentov v regióne Puglia.

Celkovo, vinárstvo LATENTIA sa zameriava na výrobu vynikajúcich vína s vysokou kvalitou, ktoré odzrkadľujú charakter regiónu Puglia. Ich odhodlanie a snaha vytvoriť autentické a inovatívne vína ich robia významným hráčom v talianskej vinárskej scéne.

LATENTIA Novantaceppi Appassimento Puglia IGT, 0,75l TRIVINO
€10,80

Toto víno je skvelou voľbou pre milovníkov plných a ovocných červených vín

Kód: 880670
1 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom