CASCINA ADELAIDE

Cascina Adelaide je vinárstvo, ktoré sa nachádza v talianskom regióne Piemonte, v blízkosti mesta Alba. Vinárstvo je rodinným podnikom, ktorý sa zaoberá výrobou kvalitného vína už niekoľko generácií.

Cascina Adelaide sa špecializuje na výrobu Barolo, ktoré je považované za jedno z najlepších červených vín na svete. Barolo sa vyrába z hrozna Nebbiolo, ktoré sa pestuje v okolí vinárstva. Víno má bohatú chuť, s tónmi červených ovocí, korenia a tanínov, ktoré mu dávajú jemnú a dlhotrvajúcu chuť.

Okrem Barolo, vinárstvo Cascina Adelaide tiež vyrába ďalšie kvalitné červené vína, ako napríklad Barbera d'Alba a Dolcetto d'Alba. Tieto vína majú charakteristickú chuť a arómu, ktorá je typická pre hrozno, z ktorého sú vyrobené.

Vinárstvo sa snaží byť ekologicky udržateľné a používa organické techniky pestovania hrozna. Rodina, ktorá vlastní vinárstvo, sa tiež snaží zachovať tradície a techniky, ktoré sa používajú pri výrobe Barolo, aby zachovali autenticitu a kvalitu vína.

Cascina Adelaide je miestom, kde môžete ochutnať ich vína a pozrieť si, ako sa vyrábajú. Toto vinárstvo ponúka aj možnosť ubytovania a stravovania, čo je ideálne pre návštevníkov, ktorí chcú spoznať kultúru a tradičné jedlá regiónu Piemonte.

CASCINA ADELAIDE Barolo 2016, 14,00%, 0,75l TRIVINO
Pre znalca
€29,95

Vynikajúca voľba pre všetkých milovníkov plných a zrelých červených vín

Kód: 880727
1 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom