SAN MARZANO

Vinárstvo San Marzano sa nachádza v oblasti Apúlia na juhu Talianska a má bohatú históriu datujúcu sa späť do 19. storočia. Vinárstvo je zamerané na výrobu kvalitných a autentických vín, ktoré odrážajú jedinečnú pôdu a klimatické podmienky oblasti Salento.

Viničné trsy sú pestované na slnečných kopcoch a sú ovládané podľa starostlivého zberu, ktorý zaisťuje, že hrozno sa zbiera v správnom čase, aby bolo zachované jeho plné chute a arómy. Vinohradníctvo San Marzano sa zameriava na pestovanie tradičných odrôd, ako je napríklad Primitivo, Negroamaro, Fiano a Verdeca, a využíva najnovšie technológie na zabezpečenie vysokého štandardu výroby.

Vína z vinárstva San Marzano získali mnoho významných ocenení a uznania, ako napríklad "Winery of the Year" od talianskej spoločnosti Gambero Rosso. Medzi najlepšie vína vinárstva San Marzano patrí práve Sessantanni Primitivo di Manduria DOC, ktorý je plný ovocných tónov a jemných tónov duba a kakaa.

San Marzano je vinárstvo, ktoré sa snaží udržať a rozvíjať tradíciu kvalitného vína v oblasti Apúlia a ponúka výnimočné vína, ktoré sú skutočným potešením pre každého milovníka vína.

SAN MARZANO Sessantanni Primitivo di Manduria DOC, 0,75l TRIVINO
Pre znalca
€26,15

Elegancia a hĺbka starého Primitivo z Apúlie

Kód: 880665
CANTINE SAN MARZANO Negroamaro F, 14,50%, 0,75l TRIVINO
Pre znalca
€23,50

Vynikajúce, komplexné a plné červené víno z vinohradníckej oblasti Apúlia

Kód: 880294
2 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom