BARON DE LEY

Vinárstvo Baron de Ley sa nachádza v oblasti Rioja v severnej časti Španielska. Vinárstvo bolo založené v roku 1985 s cieľom vytvárať vynikajúce španielske vína z hrozna, ktoré rastie v ideálnych podmienkach pre dané odrody.

Vinárstvo Baron de Ley sa špecializuje na výrobu vynikajúcich červených vín, ktoré sú vyrobené z hrozna Tempranillo, Graciano, Garnacha, Mazuelo a Maturana. Vinohrady sú umiestnené na výškach od 350 do 550 metrov nad morom, čo poskytuje ideálne podmienky pre pestovanie kvalitného hrozna.

Vinárstvo používa tradičné metódy výroby, ako aj moderné technológie a zariadenia, aby zabezpečilo, že ich vína majú konzistentnú kvalitu a chuť. Vína sú vyrábané s cieľom zachovať prírodné charakteristiky a chutné tóny hrozna.

Baron de Ley ponúka širokú škálu vín, od mladých a sviežich vín až po vysoko kvalitné a zrelé vína, ktoré sú vyzreté v sudoch z francúzskeho dubu po dobu minimálne 12 mesiacov. Ich najznámejšie víno je Gran Reserva, ktoré je vyzreté v sudoch po dobu minimálne 36 mesiacov.

Vinárstvo získalo mnoho ocenení a uznaní za svoje vynikajúce vína, ktoré majú bohaté a plné chute, charakteristické aroma a vynikajúcu kvalitu. Toto miesto je ideálne pre návštevníkov, ktorí chcú ochutnať kvalitné víno a zistiť viac o pestovaní hrozna a výrobe vína v Rioja.

 

 

BARON DE LEY Vina Imas Gran Reserva Rioja, 13,50%, 0,75l TRIVINO
Pre znalca
€23,50

Zrelosť, Elegancia a Charakter

Kód: 880493
1 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom