CALITERRA

Vinárstvo CALITERRA je jedno z najuznávanejších a najprestížnejších vinárstiev v Chile. Bolo založené v roku 1996 spoločnosťami Robert Mondavi z Kalifornie a Viña Errázuriz z Chile s cieľom vytvoriť vína svetovej kvality, ktoré odrážajú jedinečné terroir Chile.

Vinárstvo CALITERRA je zamerané na pestovanie hrozna v rôznych oblastiach v Chile, vrátane oblasti Colchagua Valley, Casablanca Valley a Maipo Valley. Každá z týchto oblastí má svoje vlastné charakteristiky a mikroklímu, ktoré ovplyvňujú chuť a vôňu vín.

Vinárstvo CALITERRA sa zameriava na udržateľnú vinohradnícku a vinársku prax, čo znamená, že sa snaží minimalizovať vplyv na životné prostredie a používať prirodzené techniky pri pestovaní a výrobe vína. Taktiež sa snaží podporovať biodiverzitu v regióne a pracovať s miestnymi komunitami.

CALITERRA ponúka širokú škálu vín, vrátane Cabernet Sauvignon, Malbec, Carmenere, Syrah, Chardonnay a Sauvignon Blanc. Vína sú charakteristické svojou čistotou a eleganciou, a získali mnoho ocenení a vysoké hodnotenia od kritikov a sommelierov po celom svete.

Vinárstvo CALITERRA je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú vynikajúce vína s unikátnym charakterom a chuťou a zároveň chcú podporovať udržateľné praktiky a ochranu životného prostredia.

CALLITERA Tributo Single Vineyard Malbec, 13,50%, 0,75l TRIVINO
€9,50

Toto víno je považované za jedno z najlepších Malbecov, ktoré sú momentálne dostupné

Kód: 880622
CALLITERA Tributo Malbec Petreo, 13,00%, 0,75l TRIVINO
€11,95

Víno získalo vysoké hodnotenia od kritikov a ocenenia na rôznych medzinárodných súťažiach

Kód: 880623
CALLITERA Tributo Carmenere Colchagua Valley, 13,50%, 0,75l TRIVINO
€10,45

Vynikajúce víno, ktoré si zaslúži miesto v akejkoľvek vinotéke, alebo na stole pre náročných milovníkov vína

Kód: 880592
3 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom