BIGI

Vinárstvo Bigi sa nachádza v regióne Umbria, v blízkosti mesta Orvieto. Rodina Bigiho sa zaoberá vinohradníctvom a výrobou vína už od 19. storočia a patrí medzi najstaršie vinárstva v Umbrii.

Vinárstvo Bigi sa špecializuje na výrobu bieleho vína z hrozna Grechetto, ktoré sa pestuje v okolí Orvieto. Ich víno Orvieto Classico je sviežim a ovocným vínom s tónmi hrušiek, zelených jabĺk a citrusových plodov. Okrem toho, vinárstvo Bigi tiež vyrába iné druhy bieleho vína, ako napríklad Pinot Grigio a Chardonnay, a červené vína, ako napríklad Sangiovese a Cabernet Sauvignon.

Vinárstvo Bigi sa snaží byť ekologicky udržateľné a používa organické techniky pestovania hrozna. Taktiež používajú moderné technológie na kontrolu kvality svojich vín, ale zároveň sa snažia zachovať tradičné metódy výroby.

Okrem výroby vína, vinárstvo Bigi ponúka aj možnosť ochutnať ich vína a pozrieť sa na ich vinice. Toto miesto je ideálne pre návštevníkov, ktorí chcú ochutnať kvalitné víno a zistiť viac o pestovaní hrozna v regióne Umbria.

BIGI Vipra Rossa, 13,00%, 0,75l TRIVINO
BIGI Vipra Rossa, 0,75l
Na sklade (>6 ks)
€12

Výborné talianske červené víno, ktoré vyniká svojou vyváženosťou

Kód: 880470
1 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom