FISH WIVES CLUB Chardonnay, 0,75l

Očarujte svoje zmysly sviežim a revitalizujúcim dojmom, podčiarknutým dokonale vyváženou kyselinkou a elegantným maslovým záverom.

Skladom (>6 ks)
Kód: 880979
Značka: FISH WIVES CLUB
€8,40
Kategória: Biele vína
Vhodná príležitosť: rodinná oslava, romantická večera, večer pri krbe, dar pre zákazníka
Odroda hrozna: Chardonnay
Krajina pôvodu: Južná Afrika
Oblasť: Western Cape
Zvyškový cukor: suché
Alkohol: 14,00%
Objem: 0,75l
Uzáver: šróbovací uzáver
Bio: nie
Vegan: nie
? Hodnotenie VIVINO: 3,7
FISH WIVES CLUB Chardonnay, 0,75l TRIVINO
Novinka Tip

Každý dúšok tohto zlatistého vína vás prekvapí explóziou tropického ovocia – ananásu a melónu – harmonicky doplnených citrusovými tónmi, ktoré tancujú na jazyku. 

Ako jediný predajca na Slovensku vám ponúkame túto perlu od „The Fishwives Club“, známu svojou prvotriednou kvalitou a jedinečným dizajnom etikiet. Vyrábané na renomovanej juhoafrickej vinici Buitenverwachting, toto víno je nielen chuťovým umením, ale aj vizuálnym remeslom.

Nebudete chcieť premeškať túto senzáciu, ktorá momentálne definuje nový štandard v juhoafrickom vinárstve. Skúste aj vy túto malú záhadu a staňte sa súčasťou príbehu úspechu, ktorý si nesmie nechať ujsť žiadny milovník vína.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Fish Wives Club je vinárstvo nachádzajúce sa v regióne Marlborough na Južnom ostrove Nového Zélandu. Názov Fish Wives Club v preklade znamená "klub rybárskych žien" a jeho pôvod sa viaže k histórii regiónu, kde sa pred mnohými rokmi ženy starali o spracovanie rýb, kým ich muži boli na rybolove. Dnes je to však moderné a inovatívne vinárstvo s dynamickým tímom a odvážnou víziou.

Fish Wives Club je známe svojimi výbornými Sauvignon Blanc vínam, ktoré patria k najlepším na Novom Zélande. Používajú výhradne hrozno z vlastných vinohradov a svoje vína pestujú a vyrábajú s veľkým dôrazom na kvalitu a udržateľnosť.

Okrem toho, Fish Wives Club sa zaoberá aj výrobou iných druhov vína, vrátane Chardonnay, Pinot Noir a Riesling. Vinárstvo je známe svojím inovatívnym prístupom k vinárstvu a ich vína sú výrazné a charakteristické.

Fish Wives Club získalo mnoho ocenení a uznania v rámci vinárskeho priemyslu a jeho produkty sú distribuované do mnohých krajín po celom svete.