VACU VIN Active Cooler Wine Elegant Stainless Steel

Chladič Vacu Vin Active Cooler Wine Elegant z nehrdzavejúcej ocele schladí vašu obľúbenú fľašu vína do 15 minút. Chladnička na víno obsahuje opakovane použiteľný aktívny chladiaci prvok, ktorý môžete uchovávať v mrazničke. Vďaka elegantnému plášťu z nehrdzavejúcej ocele je tento chladič na víno funkčný a štýlový.

Skladom (1 ks)
Kód: 880885
Značka: VACU VIN
€25,90

Chladič Vacu Vin Active Cooler Wine Elegant z nehrdzavejúcej ocele ochladí vašu obľúbenú fľašu vína a udrží ju chladnú a osviežujúcu až do posledného dúšku. Elegantné puzdro obsahuje aktívny chladiaci prvok, ktorý udržiava fľašu pri ideálnej teplote na podávanie až 90 minút. Na optimálne použitie uchovávajte chladiaci prvok v mrazničke aspoň 6 hodín.

Flexibilný chladiaci prvok je navrhnutý tak, aby tesne obopínal fľaše s objemom 0,7 - 1 l vína. Po použití vyberte fľašu z puzdra z nehrdzavejúcej ocele, vyrovnajte chladiaci prvok a uložte chladič na víno do mrazničky. Vacu Vin Active Cooler Wine Elegant Stainless Steel ideálny chladič na víno na príjemnú večeru, grilovanie alebo akúkoľvek inú vonkajšiu udalosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: