FISH WIVES CLUB Cabernet Sauvignon, 0,75

Táto fľaša nádhery je vyrobená na objednávku. Výlučne pre Vás:-)

Skladom (2 ks)
Kód: 880681
Značka: FISH WIVES CLUB
€7,85
Kategória: Červené vína
Vhodná príležitosť: grilovačka, stretnutie s priateľmi, večierok, banket, párty, svadba
Odroda hrozna: Cabernet Sauvignon
Krajina pôvodu: Južná Afrika
Oblasť: Western Cape
Zvyškový cukor: suché
Alkohol: 14,00%
Objem: 0,75l
Uzáver: šróbovací uzáver
Bio: nie
Vegan: nie
? Hodnotenie VIVINO: 3,4
FISH WIVES CLUB Cabernet Sauvignon, 0,75l TRIVINO
Novinka Tip

Toto víno je vyrábané spoločnosťou The Fish Wives Club a pochádza zo Swartlandu v Južnej Afrike. Je to červené víno s suchým charakterom a obsahom alkoholu 14%. Víno je vyrábané z hrozna Cabernet Sauvignon a dozrieva 9 mesiacov vo francúzskych a amerických dubových sudoch. V chuti dominujú tóny čerešní a vanilky s nádychom francúzskeho dubového dymu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Fish Wives Club je vinárstvo nachádzajúce sa v regióne Marlborough na Južnom ostrove Nového Zélandu. Názov Fish Wives Club v preklade znamená "klub rybárskych žien" a jeho pôvod sa viaže k histórii regiónu, kde sa pred mnohými rokmi ženy starali o spracovanie rýb, kým ich muži boli na rybolove. Dnes je to však moderné a inovatívne vinárstvo s dynamickým tímom a odvážnou víziou.

Fish Wives Club je známe svojimi výbornými Sauvignon Blanc vínam, ktoré patria k najlepším na Novom Zélande. Používajú výhradne hrozno z vlastných vinohradov a svoje vína pestujú a vyrábajú s veľkým dôrazom na kvalitu a udržateľnosť.

Okrem toho, Fish Wives Club sa zaoberá aj výrobou iných druhov vína, vrátane Chardonnay, Pinot Noir a Riesling. Vinárstvo je známe svojím inovatívnym prístupom k vinárstvu a ich vína sú výrazné a charakteristické.

Fish Wives Club získalo mnoho ocenení a uznania v rámci vinárskeho priemyslu a jeho produkty sú distribuované do mnohých krajín po celom svete.