Neohodnotené

VACU VIN Active Cooler Prosecco/Champagne Elegant Stainless Steel

Chladič Vacu Vin Active Cooler Wine Elegant z nehrdzavejúcej ocele schladí vašu obľúbenú fľašu vína do 15 minút. Chladnička na víno obsahuje opakovane použiteľný aktívny chladiaci prvok, ktorý môžete uchovávať v mrazničke. Vďaka elegantnému plášťu z nehrdzavejúcej ocele je tento chladič na víno funkčný a štýlový.

Na sklade (2 ks)
Kód: 880825
Značka: VACU VIN
€39,95 €33,29 bez DPH

Vacu Vin Active Cooler Prosecco/Champagne Elegant ochladí vašu obľúbenú fľašu bubliniek a udrží ju chladnú a osviežujúcu až do posledného dúšku. Elegantné puzdro obsahuje aktívny chladiaci prvok, ktorý udržiava fľašu pri ideálnej teplote na podávanie až 90 minút. Na optimálne použitie chladiaci prvok uložte do mrazničky aspoň na 6 hodín.

Chladiaci prvok je navrhnutý tak, aby tesne obopínal fľaše šumivého vína s objemom 0,7 - 1 l. Po použití vyberte fľašu z puzdra z nehrdzavejúcej ocele, vyrovnajte chladiaci prvok a uložte chladič na víno do mrazničky. Vacu Vin Active Cooler Champagne Elegant Stainless Steel ideálny chladič na víno na príjemnú večeru, grilovanie alebo akúkoľvek inú vonkajšiu udalosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: