6 hodnotení

IL RONCAL Civon Salmanazar (wooden box), 9,0l

Výnimočné víno nielen svojou veľkosťou a prestížnym vzhľadom, ale aj svojou kvalitou a charakteristikami

Na sklade (1 ks)
Kód: 880773
Značka: IL RONCAL
€249 €207,50 bez DPH
Kategória: Červené víno
Vhodná príležitosť: exkluzívny dar, dar pre dobrého priateľa, dar pre zákazníka, slávnostná príležitosť
Krajina pôvodu: Taliansko
Oblasť: Friuli
Odroda hrozna: Merlot
Objem: 9,0l
Zvyškový cukor: suché
Alkohol: 14,50%
Uzáver: korok
Vegan: nie
Bio / Organické: nie
Darčekové balenie: drevený box
Potenciál skladovania: do roku 2033
? Hodnotenie VIVINO: 4,1
IL RONCAL Civon Salmanazar (wooden box), 14,50%, 9l TRIVINO
Tip Pre znalca

Il Roncal Civon Salmanazar je červené víno, ktoré sa vyrába v talianskej oblasti Friuli. Salmanazar je veľkosť fľaše o objeme 9 litrov, čo je veľmi veľká fľaša vína.

Il Roncal je vyrábaný zo 100% odrody Merlot. Je to víno s plnou telovosťou a komplexnou arómou, s tónmi červeného ovocia, korenia a jemnými táninovými tónmi. Víno je zrelé a vyvážené, s dlhou dochuťou.

Víno Il Roncal Civon Salmanazar sa predáva v drevenej krabici, čo dáva vínu prestížny vzhľad a zároveň zabezpečuje lepšiu ochranu fľaše počas prepravy. Táto verzia vína je vhodná pre veľké oslavy alebo špeciálne príležitosti.

Cena vína Il Roncal Civon Salmanazar v závislosti na ročníku a predajcovi sa môže pohybovať v ráde stoviek eur. Je to luxusný produkt.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Il Roncal je vinárstvo nachádzajúce sa v regióne Friuli-Venezia Giulia v severovýchodnej časti Talianska. Vinárstvo sa špecializuje na výrobu kvalitných červených a bielych vín, ktoré sú vyrábané z hrozna pestovaného v ich viniciach v okolí mesta Tarcento.

Il Roncal sa zameriava na pestovanie a používanie lokálnych odrôd hrozna, ktoré sa najlepšie hodí pre danú oblasť. Tieto odrôdy zahŕňajú napríklad Refosco, Cabernet Franc, Merlot, Sauvignon Blanc a Pinot Grigio. Vinice sú pestované v tradičnom štýle a výroba vína prebieha s dôrazom na kvalitu a autenticitu.

Vinárstvo tiež kladie veľký dôraz na udržanie tradičných techník výroby vína a používa najmodernejšie technológie na kontrolu kvality a sledovanie procesov výroby vína. Vína sú vyrábané s ohľadom na životné prostredie a s cieľom minimalizovať vplyv na prírodu a krajinnú krásu regiónu.

Il Roncal je známe svojimi kvalitnými červenými a bielymi vínom a získalo si povesť jedného z najlepších vinárstiev v regióne Friuli-Venezia Giulia. Okrem toho, vinárstvo ponúka aj návštevníkom možnosť navštíviť ich vinice, degustovať ich vína a objaviť krásy regiónu.