FISH WIVES CLUB Merlot, 0,75l

Toto mystické víno vyžaduje sviečky a oheň:-)

Skladom (>6 ks)
Kód: 880682
Značka: FISH WIVES CLUB
€8,40
Kategória: Červené vína
Vhodná príležitosť: grilovačka, stretnutie s priateľmi, večierok, banket, párty, svadba
Odroda hrozna: Merlot
Krajina pôvodu: Južná Afrika
Oblasť: Western Cape
Zvyškový cukor: suché
Alkohol: 14,00%
Objem: 0,75l
Uzáver: šróbovací uzáver
Bio: nie
Vegan: nie
? Hodnotenie VIVINO: 3,6
FISH WIVES CLUB Merlot, 0,75l TRIVINO
Novinka Tip

FISH WIVES CLUB Merlot je známy ako „The Dark Harvest“ z Cape Merlotov. Je to čistý Merlot z kroviny v Stellenboschi, ktorý bol mäkčený rokmi v tichu francúzskeho dubu a má v sebe prácu merlotového mága. Má svetlé fialové odtiene slivky a šťavnatého čerešňa s jemným korením a dymovými prúdmi francúzskeho dymu. 

Mystický symbol dámy jazdiacej na rybe je pôvodným, prvotriednym znakom The Fishwives Club Boutique Winery v Južnej Afrike. Predstavuje vzostup mocnej Božskej Ženskej éry - doby Vodnára.

5
2x
4
1x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
4
S Avatar autora | 04.09.2023
wau, prekvapivo dobre vinko

Fish Wives Club je vinárstvo nachádzajúce sa v regióne Marlborough na Južnom ostrove Nového Zélandu. Názov Fish Wives Club v preklade znamená "klub rybárskych žien" a jeho pôvod sa viaže k histórii regiónu, kde sa pred mnohými rokmi ženy starali o spracovanie rýb, kým ich muži boli na rybolove. Dnes je to však moderné a inovatívne vinárstvo s dynamickým tímom a odvážnou víziou.

Fish Wives Club je známe svojimi výbornými Sauvignon Blanc vínam, ktoré patria k najlepším na Novom Zélande. Používajú výhradne hrozno z vlastných vinohradov a svoje vína pestujú a vyrábajú s veľkým dôrazom na kvalitu a udržateľnosť.

Okrem toho, Fish Wives Club sa zaoberá aj výrobou iných druhov vína, vrátane Chardonnay, Pinot Noir a Riesling. Vinárstvo je známe svojím inovatívnym prístupom k vinárstvu a ich vína sú výrazné a charakteristické.

Fish Wives Club získalo mnoho ocenení a uznania v rámci vinárskeho priemyslu a jeho produkty sú distribuované do mnohých krajín po celom svete.