VANITA

Vinárstvo VANITA je mladé a moderné vinárstvo, ktoré sa nachádza v oblasti Etna na východe Sicílie v Taliansku. Toto vinárstvo sa zameriava na produkciu vín z hrozna odrôdy Nerello Mascalese, ktorá je charakteristická pre oblasť Etna.

VANITA je značka, ktorú založil Marco de Grazia, ktorý má veľké skúsenosti s pestovaním a výrobou vína v Taliansku. Marco de Grazia sa zameriava na udržateľné pestovanie viniča a na výrobu kvalitných a autentických vín, ktoré odrážajú jedinečný terroir oblasti Etna.

Hrozno, z ktorého sú tieto vína vyrobené, pochádza z výškových polôh a je pestované na sopečných pôdach. Tento faktor prispieva k jedinečnosti a charakteristickému výrazu týchto vín.

Vinárstvo VANITA sa zameriava na produkciu červených vín z hrozna Nerello Mascalese, ktoré sú lahodné, elegantné a plné charakteru. Tieto vína majú vysokú kyslosť a výrazné tóny červeného ovocia, suchého ovocia a koži. Sú to výrazné a elegantné vína, ktoré vynikajú svojou čistotou a jasnosťou ovocných tónov.

Výsledkom je široká ponuka kvalitných a lahodných vín, ktoré sa tešia pozitívnym recenziám a oceneniam. VANITA je značka, ktorá sa snaží zachovať autentickosť a charakteristiku svojich vín, zatiaľ čo zároveň aplikuje moderné techniky a trendy výroby vína.

FANTINI Vanita Pecorino IGT Terre di Chieti, 12,50%, 0,75l TRIVINO
Tip
€6,70

Mimoriadne vyvážené odrodové víno. 

Kód: 880374
FANTINI Vanita Nero d'Avola Appassite Sicilia, 13,00%, 0,75l TRIVINO
Tip
€7,85

Vanita Nero d'Avola Appassite môže byť právom opísaná ako výnimočne ovocná a zamatová.

Kód: 880354
FANTINI Vanita Nero d'Avola Sicilia IGT Organic, 13,00%, 0,75l TRIVINO
Tip
€7,85

Výber najlepšieho bio hrozna s nízkou úrodou na ha. 

Kód: 880322
3 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom