Prosecco - zvyškový cukor

Brut Nature

"BRUT NATURE" / "COL FONDO" je špecifické šumivé víno, ktoré je tradičným produktom talianskych vinohradníkov. To znamená, že ide o víno s nezvyčajnou metódou pripravy. Je to typ šumivého vína, ktoré sa vyrába prirodzene a podľa tradičného spôsobu. Víno má charakteristickú sedimentáciu na dne fľaše, čo mu dáva rustikálnu chuť a špecifický charakter. Toto víno je obľúbené medzi znalcami a milovníkmi tradičných šumivých vín. Jeho jedinečná chuť a prírodný charakter ho robia výnimočným zážitkom pre tých, ktorí hľadajú niečo špeciálne vo svete vín.

Ponuka Brut Nature

Zero

Prosecco s označením "ZERO" označuje variant Prosecca s nulovým obsahom cukru, čo ho činí absolútne suchým. Táto kategória Prosecca ponúka jemnú kyselosť a čistú chuť. Je ideálny pre tých, ktorí preferujú suchšie šumivé víno bez akéhokoľvek zvyšku cukru. Prosecco "ZERO" je skvelým výberom na aperitív alebo k špeciálnym príležitostiam. Jeho charakteristický suchý štýl ho robí obľúbeným medzi znalcami vína.

Ponuka Zero

Extra Brut

Prosecco "EXTRA BRUT" je kategória šumivého vína s minimálnym obsahom cukru, čo z neho robí jedno z najsuchších šumivých vín na trhu. Jeho výraznejšia kyslosť poskytuje osviežujúci zážitok a činí ho ideálnym na pitie ako aperitív. Toto víno ponúka jemné ovocné tóny a kvetinovú aromatiku, čím poteší chuťové poháriky. Prosecco "EXTRA BRUT" má elegantný štýl a je vhodné na osobitné príležitosti. Pre milovníkov suchých vín a tých, ktorí hľadajú šumivé víno s charakteristickou kyslosťou, je to vynikajúci výber.

Ponuka Extra Brut

Brut

"BRUT" je suchý variant šumivého vína s miernym obsahom cukru. Je ideálny pre tých, ktorí hľadajú vyvážený zážitok medzi suchým a sladkým. Tento druh Prosecca ponúka jemné ovocné a kvetinové tóny, ktoré dodávajú chuťovým pohárikom osobitý charakter. Je vhodný ako aperitív alebo k párovaniu s ľahkými pokrmami. Prosecco "BRUT" je obľúbené medzi milovníkmi šumivého vína pre svoj elegantný štýl a univerzálnu príťažlivosť.

Ponuka Brut

Extra Dry

"EXTRA DRY" je mierne suchým variantom Prosecca s jemným obsahom cukru. Táto kategória ponúka strednú úroveň sladkosti, čím sa stáva viac prístupným pre širokú paletu chuťových preferencií. Prosecco "EXTRA DRY" má charakteristickú ovocnú aromatiku s tónmi zrelých ovocných plodov a citrusov. Je výborný na pitie ako aperitív a vhodný na rôzne príležitosti. Toto Prosecco je obľúbené medzi tými, ktorí hľadajú šumivé víno s vyváženou sladkosťou a osviežujúcou kyslosťou.

Ponuka Extra Dry

Dry

"DRY" je variáciou Prosecca s mierne vyšším obsahom cukru, ale stále mierne suchým charakterom. Táto kategória ponúka strednú úroveň sladkosti, čím je vhodná pre tých, ktorí preferujú šumivé víno s miernejšou sladkosťou. Prosecco "DRY" môže mať ovocnú chuť s tónmi zrelých ovocných plodov a citrusov. Je ideálne na pitie ako aperitív a k párovaní s rôznymi jedlami. Toto Prosecco je obľúbené medzi tými, ktorí hľadajú vyvážený zážitok medzi sladkosťou a kyslosťou.

Ponuka Dry

Cartizze

"CARTIZZE" je vysoko cenená kategória tohto talianskeho šumivého vína. Je vyrábaný v oblasti Valdobbiadene, na svahu kopca Cartizze, a je považovaný za vrchol Prosecca. Víno z tejto oblasti je známe svojou komplexnou a elegantnou chuťou s tónmi exotického ovocia a kvetinovými nuansami. Prosecco "CARTIZZE" je ideálne na špeciálne príležitosti. Je obľúbené medzi znalcami a milovníkmi šumivých vín pre svoju jedinečnú kvalitu a charakter.

Ponuka Cartizze

7 položiek celkom