CASA D'ARROCHELLA Douro Grandes Quintas Colheita, 0,75l

Toto krásne víno má intenzívnu červenú farbu s tónmi lesných plodov vo vôni. Plná chuť, s trochou vanilky z dubových sudov a množstvom ovocia.

Skladom (4 ks)
Kód: 880237
€8,95
Kategória: Červené vína
Vhodná príležitosť: romantická večera, stretnutie s priateľmi, večer pri krbe
Odroda hrozna: Tempranillo (Tinta Roriz), Touriga Nacional, Tinto Cäo, Touriga Franca
Krajina pôvodu: Portugalsko
Oblasť: Duriense / Douro
Zvyškový cukor: suché
Alkohol: 15,00%
Objem: 0,75l
Dostupné ročníky: 2017
Uzáver: korok
Bio: nie
Vegan: nie
? Hodnotenie VIVINO: 3,8
CASA D'ARROCHELLA Douro Grandes Quintas Colheita, 15,00%, 0,75l TRIVINO
Tip

Víno z oblasti Douro v Portugalsku. Tento vinohradnícky región je známy svojimi kvalitnými portskými a stolovými vínam a je jedným z najstarších oficiálne uznaných vinohradníckych regiónov na svete.

Douro Grandes Quintas Colheita je výberové víno z jedného ročníka (tzv. vintage) a je vyrobené z hrozna rastúceho na najvyššie položených vinohradoch v regióne. Víno je vyrobené z hrozna typického pre túto oblasť, ako sú Touriga Nacional, Touriga Franca, Tinta Roriz a Tinta Barroca.

Víno je typické svojou tmavou farbou a vôňou červených ovocných plodov, ako sú černica, malina a čerešňa. V ústach je toto víno plné a bohaté, s jemnými tanínmi a chuťou po ovocí, kakau a drevitých tónov.

CASA D'ARROCHELLA Douro Grandes Quintas Colheita je víno určené na vychutnávanie pri špeciálnych príležitostiach a k vybraným jedlám, ako sú dusené mäsové pokrmy, syry a silné chuťovo intenzívne jedlá.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
6x
4
11x
3
5x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole: