VENDOME Mademoiselle Rose alcohol free sparkling BIO, 0,00%, 0,75l

Nealkoholické šumivé víno.

Skladom (>6 ks)
Kód: 880382
Značka: VENDOME
€9,95
Kategória: Nealko vína
Vhodná príležitosť: večierok, banket, párty, svadba, Silvester
Krajina pôvodu: Nemecko
Alkohol: 0,00%
Objem: 0,75l
Uzáver: korok
Bio: áno
Vegan: áno

Toto víno sa vyrába tradičným spôsobom výroby šumivého vína „méthode traditionalelle“. Líši sa tým, že je bez alkoholu. Špecialitou radu Vendôme je, že chuťou sa veľmi blíži vínam s alkoholom. Dosiahne sa to vákuovým odparením alkoholu. Proces odparovania sa bežne vykonáva pri 78 stupňoch Celzia. 

Hrozno zaliate slnkom zaisťuje čerstvý buket doplnený chuťou jabĺk a červeného ovocia. Presvedčivé šumivé víno bez alkoholu svetlo ružovej farby.

Vhodný na akúkoľvek slávnostnú príležitosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
5x
4
7x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Vendôme je názov rodinnej farmy Le Roux v Paarle v Juhoafrickej republike, kde sa od roku 1692 pestuje hrozno určené pre kvalitné vína. Je pomenovaná podľa oblasti Mêr, Vendôme, Blois, vo Francúzsku, pôvodný domov Le Rouxovcov, Prví dvaja bratia Le Roux, Jean a Gabriel, prišli do Južnej Afriky v roku 1688 ako francúzski hugenoti. Táto nádherná farma s listovou atmosférou starého mysu a charakteristickou degustačnou miestnosťou má dve Jannie Le Roux: Jannie Senior - majiteľka a Jannie Junior - 10. generácia, ktorá vyrába kvalitné vína v butikovej pivnici.

Vďaka unikátnemu terroiru dopestováva Vendôme hrozno najvyššej kvality. Vinice sú vysadené v rôznych pôdnych typoch, ktoré sa pohybujú od rozloženej žuly, hornín a aluviálnych pôd, v závislosti od kultivačných potrieb.