HUGL WIMMER Green–Grüner Veltiner ORANGE WEIN, 0,75l

Nekonvenčný a originálny – kulinársky zážitok pre každého znalca.

Skladom (>6 ks)
Kód: 880403
Značka: HUGL WIMMER
€22,50
Kategória: Biele vína
Vhodná príležitosť: večer pri krbe, dar pre dobrého priateľa, víno pre znalca
Krajina pôvodu: Rakúsko
Zvyškový cukor: suché
Alkohol: 14,00%
Objem: 0,75l
Uzáver: korok
Bio: nie
Vegan: nie
Potenciál skladovania: do roku 2030
HUGL WIMMER Green–Grüner Veltiner ORANGE WEIN, 14,00%, 0,75l TRIVINO
Pre znalca

Toto zážitkové oranžové víno pochádza z najstaršej vinice HuglWimmer - Ried Rösselberg. Zrelé hrozno sa vyberalo a zberalo ručne. Len zdravé bobule boli spontánne fermentované na rmutu (t.j. so šupkami, dužinou a semienkami) a lisované ručne. Toto hutné, originálne víno s vysoko komplexnými vôňami sa vyvíjalo v malých dubových sudoch 12 mesiacov. Bolo plnené do fliaš nefiltrované. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
6x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

HUGL WIMMER je rakúsky vinársky podnik, ktorý sa nachádza v regióne Weinviertel v Dolnej Rakúsku. Je to rodinná firma, ktorá sa zaoberá vinohradníctvom už viac ako 300 rokov a momentálne ju vedú bratia Johannes a Fritz Hugl spolu s ich manželkami.

HUGL WIMMER je známy svojimi výbornými bielymi vínami, najmä Grüner Veltliner, ktoré sú typické pre región Weinviertel. Firma má vlastné vinohrady a spracováva výhradne svoje vlastné hrozno. Okrem toho sa HUGL WIMMER zaoberá aj produkciou rôznych druhov ovocných šumivých vín a sladkých dezertných vín.

Firma HUGL WIMMER získala množstvo ocenení za svoje vína a jej produkty sú distribuované do mnohých krajín po celom svete.