HUGL WIMMER Blauburger, 0,75l

Hutné červené víno s jemnými tanínmi.

Skladom (>6 ks)
Kód: 880833
Značka: HUGL WIMMER
€9,70
Kategória: Červené vína
Vhodná príležitosť: rodinná oslava, stretnutie s priateľmi, večierok, banket, párty, svadba
Odroda hrozna: Blauburger
Krajina pôvodu: Rakúsko
Oblasť: Weinviertel
Zvyškový cukor: suché
Alkohol: 13,00%
Objem: 0,75l
Uzáver: šróbovací uzáver
Bio: nie
Vegan: nie
HUGL WIMMER Blauburger, 0,75l TRIVINO
Novinka Tip

HUGL WIMMER Blauburger je rakúske červené víno, ktoré je vyrobené z hrozna odrôdou Blauburger. Táto odroda je hybridom modrého hrozna Frankovka a Sylvánskej zelené.

Víno HUGL WIMMER Blauburger má zvyčajne stredne plnú telovosť a jemné tóny červeného ovocia ako sú čerešne, jahody alebo maliny. Okrem toho môžu byť v chuti cítiť aj ľahké tóny korenia a tabaku. Víno má mäkké tóny tanínov a vyváženú kyslosť.

HUGL WIMMER je významný výrobca vína v rakúskom regióne Weinviertel a Blauburger je jednou z najvýznamnejších odrôd hrozna, ktorú produkujú. Toto víno sa dobre hodí k červenému mäsu, syrom alebo aj k pečenému kuraciemu mäsu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

HUGL WIMMER je rakúsky vinársky podnik, ktorý sa nachádza v regióne Weinviertel v Dolnej Rakúsku. Je to rodinná firma, ktorá sa zaoberá vinohradníctvom už viac ako 300 rokov a momentálne ju vedú bratia Johannes a Fritz Hugl spolu s ich manželkami.

HUGL WIMMER je známy svojimi výbornými bielymi vínami, najmä Grüner Veltliner, ktoré sú typické pre región Weinviertel. Firma má vlastné vinohrady a spracováva výhradne svoje vlastné hrozno. Okrem toho sa HUGL WIMMER zaoberá aj produkciou rôznych druhov ovocných šumivých vín a sladkých dezertných vín.

Firma HUGL WIMMER získala množstvo ocenení za svoje vína a jej produkty sú distribuované do mnohých krajín po celom svete.