BERNARD EIFEL Trittenheimer Riesling Trocken Max, 0,75l

Víno považované za jedno z najlepších vín od výrobcu Bernard Eifel.

Skladom (4 ks)
Kód: 880695
Značka: BERNARD EIFEL
€12,05
Kategória: Biele vína
Vhodná príležitosť: rodinná oslava, romantická večera, večer pri krbe, aperitív
Odroda hrozna: Rizling Rýnsky (Riesling)
Krajina pôvodu: Nemecko
Oblasť: Mosel
Zvyškový cukor: polosuché
Alkohol: 11,50%
Objem: 0,75l
Uzáver: šróbovací uzáver
Bio: nie
Vegan: nie
BERNARD EIFEL Trittenheimer Riesling Trocken Max, 0,75l TRIVINO
Novinka

Biele suché víno pochádzajúce z vinohradníckej oblasti Mosel v Nemecku. Víno je vyrobené z hrozna odrody Riesling, ktorá je považovaná za jednu z najkvalitnejších odrod bieleho hrozna na svete.

Víno BERNARD EIFEL Trittenheimer Riesling Trocken Max má svetlú slnečnicovú farbu s jemnými zelenými odtieňmi a charakteristickú arómu citrusových plodov a kvetov. Chuť tohto vína je suchá, plná a zároveň svieža, s výraznou minerálnou prítomnosťou. Kyselina v tomto víne je dobre vyvážená a zanecháva príjemný dlhý záver.

Trittenheimer Riesling Trocken Max je považované za jedno z najlepších vína od výrobcu Bernard Eifel a získalo mnoho pozitívnych recenzií od odborníkov aj konzumentov. Víno sa najlepšie podáva pri teplote okolo 10-12 °C a je ideálne k rybám, morským plodovom, bielej zelenine a ľahkým dezertom.

Vinárstvo Bernard Eifel sa nachádza v oblasti Mosel v Nemecku a vyrába rôzne druhy kvalitných bieleho a červeného vína. Eifelove vína sa vyznačujú vysokou kvalitou, tradíciou a odbornosťou výroby, a preto patria medzi najlepšie vína z tejto oblasti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
3x
4
5x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Bernard Eifel je vinárstvo z oblasti Mosel v Nemecku, ktoré sa nachádza v malom meste Lieser. Vinárstvo založil Bernard Eifel v roku 2005 a jeho rodina má vinohrady v oblasti už od 17. storočia.

Vinárstvo sa zameriava na pestovanie hrozna odrôd Riesling a Pinot Noir. Vinohrady sú umiestnené na strmých svahoch rieky Mosel, ktoré poskytujú vynikajúce podmienky pre pestovanie kvalitného hrozna. Vinárstvo používa tradičné metódy pestovania, ručnú prácu a minimalizuje používanie chemických látok v procese pestovania.

Vína z vinárstva Bernard Eifel sú opísané ako čisté, svieže a minerálne, so zreteľnými tónmi citrusových plodov a ovocia a charakteristickou kyslosťou, ktorá je typická pre vína z oblasti Mosel. Vinárstvo tiež produkuje vybrané množstvo vína zo starých vinohradov, ktoré sú považované za vzácne a vysoko kvalitné.

Vinárstvo Bernard Eifel je často ocenené na medzinárodných súťažiach a jeho vína sú obľúbené medzi sommeliérmi a zberateľmi vína. Okrem produkcie vína ponúka vinárstvo aj turistické aktivity, ako sú degustácie, návštevy vinohradov a vinárstva a ubytovanie v apartmánoch priamo na mieste.